צור
קשר

צור קשר

לשירותך תמיד

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב
accessibility-icon
פרויקטי דגל

מינהלת הפעלה נמל התעופה הבינלאומי "רמון" – רשות שדות התעופה

נמל התעופה הבינלאומי ע"ש אילן ואסף "רמון", הינו מרכז תעופה מרכזי בדרום הארץ, העתיד להחליף את פעולתם של נמלי התעופה בעובדה ובאילת, ולהוות אלטרנטיבה לנמל התעופה בן גוריון. נתיבי האוויר של נמל תעופה "רמון" מהווים שער כניסה אווירי עיקרי לדרום הארץ, עבור תיירות פנים וחוץ כאחד. הקמתו של נמל התעופה הינו פרויקט לאומי מרכזי, אשר תוכנן באופן יסודי ומקצועי, החל משלביו הראשוני. חברת AVIV AMCG  נבחרה לשמש כשותפה במנהלת ההפעלה – האחראים על הבטחת הפעלתו התקינה והמלאה של נמל התעופה על כל מרכיביו החל מיומו הראשון.

מטרה

הבטחת הפעלתו התקינה, המלאה, והרציפה של נמל התעופה "רמון" על כל מרכיביו, החל מיום ההפעלה, על בסיס לקחי המעבר לטרמינל 3 (נתב"ג) ולקחי הקמת נמלי תעופה ברחבי העולם.

האתגר

תכנון וניהול תהליכים מקבילים בפרויקט ההפעלה ובהם ניהול פעילויות ונהלים; קבלת המבנים והמערכות; ניהול כוח אדם, הכשרה והדרכה; ניהול תהליכי רכש התקנה ותחזוקת מערכות; העברה ואכלוס מלא של נמל התעופה.

החלק שלנו בניהול הפרויקט

מנהלת ההפעלה של נמל התעופה "רמון" מטפלת בהגדרה, תכנון ויישום  התהליכים והפעילויות בשדה התעופה, תוך הקצאת צוותי משימה האמונים על תכנון, הערכה, יישום, הרצה והפעלת כל תהליך. זאת, בהתאם לנהלי העבודה, ולהקצאת כוח האדם, המשאבים  ומערכות המידע, הנדרשות לכל תהליך. בשלב התכנון בוצעו 3 תהליכים עיקריים: מיפוי תהליכים ופעילויות, בניית צוותי משימה ובניית תיקי משימה. כל תיק משימה חולק ל3 קטגוריות בהתאם למורכבות ולאי הוודאות: עדיפות בינונית, עדיפות גבוהה ועדיפות גבוהה מאד. בשלב הרכבת צוות המשימה גויסו אנשי מקצוע ייעודיים ובהם ראש הצוות, מהנדס תעו"נ, נציג מקצועי מנת"א, נציג מקצועי מנתב"ג ומשתפי פעולה נוספים. בשלב הביצוע הוקצה לכל משימה ציר זמן לביצוע השלבים השונים ובהם הוגדרה תוכנית עבודה, תהליכי בקרה ותוצרים לביצוע העבודה עד לאישורה והפעלת השדה.

 

נשמח לעמוד לשירותך

צור קשרAMCG תשתיות ותחבורה